Користування ЛВІН та ЧСЧ послугами сімейних лікарів: звіт за результатами дослідження

Пропонуємо до вашої уваги звіт за авторством наших фахівців, присвячений результатам якісного дослідження щодо користування послугами сімейних лікарів людьми, які вживають ін’єкційні наркотики, та чоловіками, які мають секс з чоловіками.

Проєкт було реалізовано Альянсом громадського здоров’я, Європейським інститутом політики громадського здоров’я та Центром громадського здоров’я України. Збір даних проводився протягом жовтня – грудня 2020 року методом напівструктурованого глибинного інтерв’ю. Всього було опитано 55 осіб, з них 20 ЛВІН, 21 ЧСЧ та 14 фахівців НУО.

Дослідження мало на меті визначити основні шляхи залучення ЛВІН та ЧСЧ до користування послугами сімейних лікарів та надання рекомендацій з підвищення попиту на ці послуги серед цих ключових груп, налагодження взаємодії між ЛВІН/ЧСЧ, НУО та сімейними лікарями.

Кірьязова Т., Філіппович М., Ковтун О. Якісне дослідження щодо користування людьми, які вживають ін’єкційні наркотичні речовини, та чоловіками, які мають секс з чоловіками, послугами сімейних лікарів: звіт за результатами дослідження. 2021 (UA)

Догори