Дослідниця ЄІПГЗ презентувала результати проєкту “PROST” у Медичній школі Єльського університету

У Єльському університеті, США, цього тижня приймають стипендіатів “International Visiting Fellow Program” – міжнародної програми підтримки науковців, які у співпраці з колегами з Єлю проводять дослідження в сфері ВІЛ у своїх країнах.

23 квітня на семінарі, організованому Центром міждисциплінарних досліджень СНІДу (CIRA) Єльського університету, виступили запрошені в рамках стипендіальної програми дослідники Ірина Завірюха (Європейський інститут політики громадського здоров’я, Україна) та Люсі Чімої (Інститут Аурум, Південна Африка).

Детально про семінар: CIRA Visiting Fellow Seminar – 23.04.2024 (EN)

Доповідь Ірини Завірюхи «Стійкість навігації «рівний рівному» серед ВІЛ-позитивних людей похилого віку (50+) у мультикризовій ситуації під час війни в Україні» була присвячена результатам проєкту “PROST”, який мав на меті адаптувати найкращі світові моделі взаємодопомоги для осіб похилого віку з ВІЛ в Україні та впровадити їх у практику.

Зустрічі науковців Єльського університету зі стипендіатами сприяють подальшій дослідницькій співпраці та партнерству у протидії поширенню ВІЛ-інфекції, зокрема в регіонах з найвищим тягарем ВІЛ/СНІДу.

Догори