В рамках реалізації проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я в Україні», що фінансується USAID, шукаємо фахівця / фахівчиню з питань психічного здоров’я для роботи з регіонами (Mental Health Officer).
З червня 2022 року Міжнародна некомерційна організація Pact реалізує в Україні проєкт «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я в Україні», що фінансується USAID.
Ціль проєкту – зміцнити спроможність уряду України:
– попереджувати, виявляти та реагувати на загрози громадському здоров’ю;
– забезпечити надання критично важливих послуг громадського здоров’я в кризовий період;
– захистити здоров’я усіх українців, у тому числі вразливих груп населення;
– розширити доступ до послуг в сфері психічного здоров’я для ветеранів та населення, які зазнали впливу війни, та водночас допомогти уряду України забезпечити сталість таких послуг та охопити ними групи населення, потреби яких в сфері психічного здоров’я збільшилися (напр., медичні працівники).
В рамках реалізації проєкту Європейський інститут політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ) у співпраці з міжнародними і національними партнерами очолить зусилля зі зміцнення стійкості системи охорони психічного здоров’я громадян України під час і після війни.
Для виконання цих завдань ЄІПГЗ шукає Фахівця з питань психічного здоров’я для роботи з регіонами (Mental Health Officer). Цей фахівець підтримуватиме програмні та операційні зусилля в рамках проєкту.
Основні обов’язки
Очікується, що фахівець з питань психічного здоров’я забезпечуватиме загальне операційне керування реалізацією заходів в рамках напрямку, що стосується психічного здоров’я, у 8 областях проєкту: Київська, Чернігівська, Житомирська, Вінницька, Одеська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька області.
До основних обов’язків входитиме:
- Координація активностей, спрямованих на досягнення програмних цілей, в тому числі планування програмної діяльності і забезпечення її ефективного впровадження.
- Розвиток і підтримка ефективної співпраці зі стейкхолдерами та бенефіціарами проєкту у регіонах реалізації проєкту.
- Підбір, орієнтація і підтримка персоналу проєкту на рівні областей і об’єднаних територіальних громад.
- Участь у регулярних моніторингових візитах у пілотні регіони проєкту.
- Участь в оцінці наявних ресурсів і потреб у послугах з психічного здоров’я і психосоціальних послугах в обраних 16 пілотних громадах (дві в кожній з 8 областей).
- Участь в аналізі ресурсів і потреб на рівні громади і області і у подальшій розробці моделей ефективного надання послуг з психічного здоров’я і психосоціальних послуг в пілотних громадах.
- Участь в організації і підтримці діяльності міжсекторальних груп з питань психічного здоров’я в пілотних областях проєкту.
- Представництво проєкту на регіональному рівні, підтримка контактів зі стейкхолдерами і партнерами проєкту, органами місцевої влади.
- Планування навчання тренерів, супервізорів і надавачів послуг, а також фахівців обласних ЦКПХ за робочим планом проєкту.
- Організація онлайн і офлайн конференцій, тренінгів, семінарів, вебінарів та інших форм навчання для тренерів, супервізорів і надавачів послуг згідно з планом активностей проєкту.
- Робота в команді проєкту, тісна співпраця з керівником компоненту з психічного здоров’я та заступником директора проєкту, координаторами і консультантами проєкту, а також координаторами з питань психічного здоров’я в пілотних обласних центрах і пілотних громадах.
- Повна зайнятість; гібридний режим роботи: робота в офісі 2-3 дні на тиждень.
Вимоги до кваліфікації
- Ступінь спеціаліста або магістра з медицини (сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю психіатрія, дитяча психіатрія, психотерапія, медична психологія), ступінь бакалавра або спеціаліста або магістра з психології, соціальної або клінічної психології.
- Принаймні п’ять (5) років досвіду роботи за фахом.
- Розуміння функціонування системи охорони здоров’я в Україні; знання нормативно-правових документів, якими керуються фахівці з психічного здоров’я та працівники психологічної служби в Україні; обізнаність (бажано підготовка та досвід впровадження) у науково обґрунтованих програмах з психічного здоров’я, що впроваджуються в Україні (наприклад, mhGAP, CETA тощо).
- Досвід налагодження мультисекторальної (міжгалузевой) співпраці буде перевагою.
- Відмінні навички спілкування (письмового та усного) українською мовою; перевагою буде знання англійської мови щонайменше на рівні B1.
Бажані компетентності
- Комунікабельність, навички ведення переговорів та роботи в команді;
- Навички тайм-менеджменту та організаційні здібності, гнучкість.
- Здатність приймати рішення в межах професійних обов’язків для досягнення результатів проєкту.
- Досвід роботи в проєктах з донорським фінансуванням буде перевагою.
- Вмотивованість і проактивність.
Подання заявок
Надішліть резюме та мотиваційний лист на електронну пошту lukash@uiphp.org.ua до 10 жовтня 2022 року, вказавши Mental Health Officer for PHS R&R project у темі листа. Ми вийдемо на зв’язок лише з відібраними кандидатами.
Ми пропонуємо
Цікаву роботу в дружньому і вмотивованому середовищі, достойний рівень оплати праці, зручний офіс в центрі Києва (м. Золоті ворота).